Musicbar Starsky And Hutch v Praze
Musicbar Starsky And Hutch v Praze

http://www.starskyandhutch.cz/

13. 2. 2011Vytvořili jsme dinamickou internetovou prezentace hudebního klubu s propojením na profil na Facebooku   Více

Logout.cz, s.r.o. - Tvorba internetových stránek

Tvorba dynamických internetových stránek za cenu statické HTML prezentace

Tvorba internetových stránek kvalitně a správně

Tvarba internetových stránek kvalitně a správně (striktní XHTML kódování, kvalitní optimalizace pro vyhledávače SEO, zpětné odkazy z cizích serverů, informace pro vyhledávací roboty, popis, klíčová slova, titulky) je hlavním ritériem, které rozhoduje o síle a potenciálu vašeho webu a následně o jeho pozici (vyhledatelnosti) v různých vyhledávačích (Google, Seznam, Centrum, Atlas atd.). Takováto tvorba internetových stránek je pro nás nezbytným standardem pro vytvoření kvalitní internetové prezentace, kterou náš zákazník a dnešní konkurenční prostředí internetu vyžaduje.

Tvorba internetových stránek dynamicky

Tvorba internetových stránek, jako statické HTML prezentace je již minulostí. Dnešní kvalitní internetové prezentace (zvláště komerční internetové prezentace) vyžadují dynamicky vytvořené internetové stránky, jejichž obsah se načítá z databáze a návštěvník takových stránek má možnost zpětně komunikovat pomocí zpětnovazebních formulářů. Takovéto dynamické internetová prezentace vyžadují použití Modulárního redakčního systému (MRS) pro plnou a jednoduchou správu textového i obrazového obsahu.

Modulární redakční systém All-Web

Spravujte si své vlastní stránky pomocí administračního systému a neplaťte za aktualizace. Správu strutury i vlastního obsahu stránek můžete s naším MRS provádět i bez znalostí HTML. Ovládání je intuitivní a velmi podobné běžným textovým editorům.

Využijte naší nabídky a nechte si vytvořit internetovou prezentaci v nejvyšší kvalitě použitím našeho Modulárního redakčního systému za cenu statických HTML stránek.

Aktuality:

Změna adresy pražské pobočky

Změna adresy pražské pobočky

5. 1. 2010

Přesun pobočky Praha na novou kontaktní adresu: Bellušova 1813/25, Praha 5, Stodůlky

Uvažujete-li o vytvoření nové internetové prezentace, nebo jen rekonstrukci stávajících stránek a chcete se dozvědět víc, napište nám váš kontakt a my vám zavoláme.
Antispam

Validita: